Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2008, 01:10   #408
Hael
 
Reputacja: 1 Hael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodze
MK oficjalnie ogłaszam za upadłe.

Bo gra trwała już ponad rok, co jest bardzo, bardzo długo. Bo "idealna drużyną samych znajomych" już na samym początku okazała się wcale nie taka idealna, a teraz relacje i kompilacje pokomplikowały się jeszcze bardziej, niż dotychczas. Bo dwóch graczy upierdliwie nie chciało mi odpisać na ostatnią notkę. Bo przez ten czas przeszła mi werwa, a jak sądzę - wam też. No i wreszcie: bo na horyzoncie pojawiła mi się możliwość innego wykorzystania tego pomysłu, bo szkoda byłaby straszna, jak by się miał zmarnować...

Także: Dziękuję wam wszystkim za grę, która dla mnie przez dłuższy czas była tak akompaniamentem jak i motywem przewodnim życia codziennego... Jakkolwiek głupio i patetycznie to zabrzmi. :P
Fajnie, że udało nam się w ramach MK ten jeden raz spotkać na żywo. I generalnie, bosko się z wami grało!

Żegnam i pozdrawiam - wasza Stara Wiedźma.
 
__________________
Ich bin ein Teil von jener Kraft
Die stets das Böse will
Und stets das Gute schafft...
Hael jest offline