Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-11-2008, 21:39   #16
Solis
 
Reputacja: 1 Solis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemu
A ja na marginesie pozwolę sobie nie zgodzić się z imć Crinosem, sugerującym, że tworzenie własnego systemu stanowi dowód na brak opanowania podstaw innych systemów, czy fakt że potencjalny MG źle się czuje w innych pozycjach.
Tak się składa, że mistrzowska zdolność odwzorowania czegoś, co zawarł inny autor w grubaśnej księdze zasad, jest niczym w porównaniu z kreacją własnych wizji i kodyfikowaniem ich na tyle czytelnie by innym się chciało w to bawić. Oczywiście nie każdy może sobie na to pozwolić Ja jednak daleki jestem od porównywania wielkiej pracy mózgu włożonej w projektowanie, we wdrożenie, udoskonalenie własnego świata od zwyczajnego przyswojenia sobie zasad jakiejś gry.
A co do walki w grze... istotnie rozumek winien iść w erpegach przed mięśniami. Tego się trzymajmy grając w cokolwiek.
 
Solis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem