Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2006, 14:31   #7
GalopująceWidły
 
Reputacja: 1 GalopująceWidły ma wyłączoną reputację
Uczestnicy

No więc uporządkujmy listę graczy:
1.Lyssea (1000%)
2.Tajemniczy gościu 1 (piotr_gumisiek)
3.Tajemniczy gościu 2 (jego koleś)
Zgłosili się mailowo, ale myślę, że będą grali na 75%
4.Sirval (?%) oprócz zgłoszenia swej chęci w którtkim równoważniku zdania nie zrobiła nic więcej.
5.Adera (?%) dopiero się zgłosiła.
Po długoletniopięciominutowym () namyśle, stwierdziłem że pięć osób to max moich możliwości (wiecie, ten powalający brak pewności siebie ) więc jeśli ktoś jeszcze oprócz wyżej wymienionych chciałby się dołączyć to niech szybko przysyła kartę, gdyż w przypadku "chętni > 5" o uczestnictwie decyduje kolejność znalezienia się karty postaci na mojej skrzynce mailowej (galopujace_widly@tlen.pl). Wobec powyższego Lyssea, której karta znajduje się na moim złomie... przepraszam, kompie, może być pewna uczestnictwa tak jak ja jestem pewien swojej ksywki.

Co do ciebie Adero, nie mam nic przeciwko nowicjuszom. Przecież każdy nim kiedyś był, jest, lub będzie (przynajmniej w moim przekonaniu... apropo jeśli ktoś był mistrzem w Nieborakach zanim ich wymyślono to poważanie ode mnie). Więc bardzo chętnie Cię przyjmę.

P.S. Odrazu mówię że w sesji będę też wykorzystywał dodatki zawarte w Puszce Sadynek, ŁOTRZE itp. itd. Szczegolnie z tych mojego autorstwa (klops13).

Narka! "-Niech mocz będzie z wami!- rzekł Yoga i wpadł do klozetu."

P.S.2 (nie mylić z Play Station 2) Przypominam! Termin składania kart do 15.01 Anno Domini 2006. A tak w ogóle to niezłe przemówienie mi wyszło
 
__________________
"Mijanie się z celem mija się z celem"

galopujące_widły
GalopująceWidły jest offline