Wątek: Kampania Morska
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2008, 16:07   #19
Storm Vermin
 
Reputacja: 1 Storm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwu
Nie pamięam żadnych informacji na ten temat, oprócz kilku wzmianek o elfach wysokiego rodu, a konkretnie statkach kupieckich. Jeśłi mnie pamięćnie myli, to te jednostki przypływały aż z Ulthuanu, w celu handlu z ludźmi. Niestety, nie wiem, czy docierali na statkach aż na Morze Szponów i dokowali w Marienburgu, czy zatrzymywali się gdzieś wcześniej. W tej kwestii proszę o pomoc bardziej doświadczonych w młotkowych kwestiach użytkowników.
Oczywiście, Mroczne Elfy też mają swoje sławne okręty bojowe, Czarne Arki. Ale ojczyzna Mrocznych jest tak daleko od Starego Świata, że nawet nie wiem, czy znajduje się na wschód, zachód czy południe od Imperium.
 
Storm Vermin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem