Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2008, 19:31   #31
sheey
 
Reputacja: 1 sheey jest godny podziwusheey jest godny podziwusheey jest godny podziwusheey jest godny podziwusheey jest godny podziwusheey jest godny podziwusheey jest godny podziwusheey jest godny podziwusheey jest godny podziwusheey jest godny podziwusheey jest godny podziwu
Sesja odwołana z powodów osobistych. Nie chcę podawać jakich, ale może zależeć od nich dużo. Nie całe życie, ale najbliższe miesiące napewno. Nie byłem w stanie tego przewidzieć. Bardzo mi przykro z tego powodu, bo nie dość, że pewnie straciłem u was zaufanie, to na dodatek cała moja praca poszła na marne. No, może nie do końca, ale o tym później

Napisaliście [gracze] albo właśnie piszecie KP. Wiem, że to zabiera dużo czasu. Przepraszam was, bo poza przeprosinami chyba nic mi nie zostało. Jak chcecie, dawajcie mi ujemne reputki, należą mi się. Chciałbym także złożyć hołd wszystkim MG . Myślałem, że prowadzenie sesji to o wiele prostsze zajęcie (w sumie co ja mogę wiedzieć ), a tu przy samym tworzeniu w głowie scenariusza się nieźle namęczyłem, nie wspominając o jego spisaniu, więc gracze: "Szanujcie MG swego jak siebie samego"!
Być może jeszcze kiedyś powrócę do pomysłu stworzenia sesji kryminalnej, kto wie. Póki co, jeśli ktoś chce zmierzyć się z zagadkami, które przygotowałem (nie wszystkie, pozostałe może wykorzystam w przyszłości), niech wali na PW. Do niedzieli wyślę.
Obsługę proszę o przeniesienie rekrutacji do działu "Archiwum rekrutacji."
 
sheey jest offline