Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-11-2008, 20:07   #19
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Jeszcze raz witajcie.

Widzę, że to kolorki to był dobry pomysł. Na jakimś zlocie sprzedając koszulki w odcieniach drużyn zarobimy z Matem milioooony!

Co zaś się tyczy ras, to powinnością wszystkich graczy jest przedstawienie wygląd postaci w pierwszym poście, a co za tym idzie wskazanie nietypowych fizycznych cech, także rasowych.

Ponieważ świat jest wielki, a wspomniane rasy (Quarsi oraz hybryda) bardzo rzadkie, to większość postaci nie posiada żadnej wiedzy o nich. Jeśli jednak ktoś uważa, że akurat jego postać powinna wiedzieć coś na ten temat... cóż, niech przekonuje właściciela owej "rasowej" postaci.

Mówiąc krótko, te kwestie powinniście sami załatwiać, chyba że pojawią się problemy, bo ktoś chce, chce, chce, a tamten drugi za nic powiedzieć nie chce! Wtedy prosicie mnie lub Mata o podjecie decyzji po przedstawieniu nam sprawy.

Przy okazji też, skoro zabrałam głos, chciałam powiedzieć jeszcze o dwóch rzeczach:
1. Mataichi ma kłopoty z netem, cała sieć u niego padła. To mu się zdarza, więc bez paniki. W ciągu najbliższych dni, może nawet godzin powinien wrócić do nas.
2. Nie oczekujcie, że na początku sesji dokładnie będziemy pamiętać Wasze karty. Naprawdę postaramy się żeby wpadek żadnych nie było, ale może się zdarzyć, że opis jednego bohatera pomyli mi się z innym, albo o czymś zapomnę. Niestety, to jest niewygoda początku i nagromadzenia KP. Tak więc niech nikt się nie focha, po prostu zwracajcie nam uwagę wówczas. W końcu MG to też człowiek... a nawet gamera.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline