Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2008, 15:44   #66
Sekal
 
Sekal's Avatar
 
Reputacja: 1 Sekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputacjęSekal ma wspaniałą reputację
Nie ma mnie przez weekend, następny post planuję we wtorek.

Co do sytuacji: zombie odgradzają drogę, ale zwinniejsze postaci mogą próbować je obejść lub prześliznąć pomiędzy. Mag ma na sobie ochronne zaklęcie, osłabiające wymierzane ku niemu ciosy (coś jak barierę, ale słabnącą z każdym uderzeniem), ale całą swoją uwagę poświęca starcowi. Gdyby jednak podejść od przodu to zobaczy i zareaguje, ciskając jakąś błyskawicę.

Dla liliel - czary umysłowe nie działają na nieumarłych (czyli sen, zauroczenie odpada) jak również nie zadziałają na maga, jest na to zbyt potężny. Wiąż jednak można używać innej magii.

Liczę na ładne opisy, nie będzie mnie na gg więc napisałem te informacje tutaj. Zabicie maga jest możliwe, ale niech to nie będzie bułka z masłem i kto pierwszy ten lepszy. Może jakaś kooperacja?

Miłej zabawy.
 
__________________
If I can't be my own
I'd feel better dead
Sekal jest offline