Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2008, 17:52   #11
enneid
 
enneid's Avatar
 
Reputacja: 1 enneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodzeenneid jest na bardzo dobrej drodze
Cuż, daleko mi do znawcy anime, ale kilka z nich wydają mi się dość ciekawą podstawą dla sesji. Właściwie każdy ze światów anime nadaje się do sesji- są w miarę spójne i dość rozbudowane. Zasadniczym problemem jest raczej wczucie się w specyficzny klimat poszczególnych anime, i stworzenie przy tym przygody, która nawiązując do oryginalnej serii nie będzie jakiś powieleniem. Niom cuż, ale pytanie było trochę inne. w jakich realiach chciałbym zagrać sesję??
Z podanych powyżej: Cowboy Bebop- przede wszytkim dzięki rozbudowanemu światu, w którym drzemie spory potencjał. Ciekawą sesje można by było zrobić również na podstawie Hellsing ( na tym się kończy moja znajomość anime, przynajmniej tych podanych powyżej) innymi ciekawymi materiałami do sesji mogą być nie wspomniane wcześniej serie: Last Exile czy Vision of Escaflowne.
 
__________________
the answer to life the universe and everything = 42

Chcesz usłyszeć historię przedziwną? Przyjrzyj się dokładnie. Zapraszam do sesji: "Baśń"- Z chęcią przyjmę kolejnych graczy!
enneid jest offline