Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2006, 01:31   #9
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Diab - żebyś nie mówił, że znowu się czepiam :P Wiesz od czego jest taki niewielki prostokątny przycisk tuż pod panelem odpowiedzi z napisem "Pisownia"? ;]

Hoodku - wiele z tych zdjęć rozpoznaję, jednak tego jednego nie Nie wydaje mi się, żeby to było w kopalni, choć większość zdjęć jest właśnie stamtąd. Ale napiszę do autorów strony, i tak chciałam nawiązać z nimi kontakt Mam nadzieję, że mi odpiszą.
A może Nass wie?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Autorzy strony odpisali mi, że zdjęcie zostało zrobione na Niwce, jednej z dzielnic Sosnowca. Żadnych więcej informacji. Tak więc nadal nie mam pojęcia gdzie to jest ;] Na Niwkę raczej nie pojadę tego szukać, chyba, że z silną grupą do ewentualnej obrony Szkoda, że nie chcą ujawnić więcej szczegółów
Od kiedy obejrzałam tę galerię, chodzę po moim mieście i ulice oglądam z perspektywy zdjęć, jakie można by tam porobić. Chyba będę musiała kupić sobie aparacik


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do postu poniżej:

Właśnie mnie uświadomiłeś, ze nie wiem gdzie mieszkam Czego teraz uczą w tych szkołach, to aż strach się bać. Nawet Wikipedia Ci powie:
Cytat:
Napisał Wikipedia
Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej Polsce, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), będącego jednym z najważniejszych ośrodków kulturalnych, naukowych i gospodarczych w kraju.
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem