Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2008, 18:23   #50
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
...

Zmieniamy zasady bo dotychczasowe nie działają. Chcecie jeszcze grać? Bo oprócz Kellego nie widzę żadnego postu. Ala dlaczego dalej nie przesłałaś mi pw, skoro post jest prawie gotowy?

Mam zły humor i mało czasu, ale to nie znaczy, że nie sprawia mi przyjemności czytanie tego, co piszecie. Ja tego nawet łaknę :P !

NOWA ZASADA:
CO SOBOTĘ POJAWI SIĘ MÓJ POST. MACIE TYDZIEŃ NA ODPOWIEDŹ.


Jeśli nie przepada wam kolejka. Teraz też macie tydzień na uzupełnienie braków. Ostatnio prawda, ja nawaliłam, ale nie dajmy się zwariować.

A jeśli nie macie ochoty grać, to równie dobrze możemy po prostu zamknąć sesję i tyle.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline