Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2008, 18:42   #1
kabasz
 
kabasz's Avatar
 
Reputacja: 1 kabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetnykabasz jest po prostu świetny
[Komentarze] Sala Luster

Na początek wielkie podziękowanie dla Milly, bez której panel sesyjny by nie powstał. Do szewskiej pasji doprowadzało mnie to narzędzie, człowiek dodaje nowego gracza i co ? I przekierowanie do białej strony...

Dobra należy poruszyć kilka spraw organizacyjnych.

Po pierwsze, zapewne zauważyliście iż w sesji będzie obecny drugi MG. To debiut Lilith, dlatego razem ustaliliśmy podział obowiązków na fabularne oraz te w tle. Ponieważ jest nas sporo, post mój następny pojawi się za dokładnie dwa tygodnie czyli 6.12.2008 Do tego czasu, dawać będę posty odpowiadające na zadane przez Lhianann pytania. Objaśnię co nieco, co nieco się mam nadzieję odegra :marzyciel:

Częstotliwość postów wynosi minimum 1 do mojego następnego.

Każdy z graczy znajduje się w innej części miasta. Każdy ma na lewej piersi wykluwający się znak białej róży. Jesteście w stroju w jakim zazwyczaj kładziecie się spać Może poznamy jakiś naturystów

Z spraw dotyczących estetyki postów:

* Nie pogrubiamy imion postaci
* Dialogi zaczynamy od -
* Myśli postaci piszemy kursywą
* Wszystko pozostałe czcionką normalną
* Pliki z grafiką możecie wstawiać do woli, ale z rozsądkiem.

Nie wiem, zależy od was czy chcecie w temacie zamieszczać jakieś utwory Wtedy spróbujcie się dogadać by był 1 plik muzyczny na stronę.


Chyba to wszystko...

Jakieś pytania ? Mile widziane w tym temacie.

Ze swojej strony powiem tylko, ale mi się Lorencem siostrunia trafiła.

EDIT:
Prosiłbym baaardzo o wstawienie waszych obrazków do panelu szerokość 150px. Nie wiem czy będę miał w najbliższym czasie czas aby pouzupełniać wszystkie karty.. Lepiej byłoby gdyby każdy z grających wpisał wszystkie informacje do panelu

EDIT2:
Waszym zadaniem jest opisać co robicie budząc się w nieznanym dziwnym miejscu. Koło siebie możecie mieć kogoś do pogadania, możecie się nawet umówić, po kilka osób. Jednak nie powinno być więcej osób w grupie jak 2. Najlogiczniej chyba byłoby gdyby glyph obudził się koło rudej jest to jednak obojętne. Równie dobrze inne osoby też mogą odzyskać przytomność koło siebie. Jednak pamiętajcie o tym, że jako całość jesteście rozsiani po dzielnicy

EDIT:
Gdyby ktoś kiedyś potrzebował :
Link do wglądu (Rekrutacja [System Autorski] Sala Luster)

Dodatki, które wyszły w czasie gry

Wszystkie umiejętności z przedziału 1- (Aktywacja+Kontrola)/10 macie dostępne bez rzutów.

W przypadku użycia daru przez kilka osób, liczyć się będzie wpierw ruch tej osoby, która ma większą Aktywację.


Aktualny stan PG:
Ruda -2PG +12PG=14PG
Lhian -3PG +10PG =13PG
Rewcio -2PG +15PG= 17 PG
Kaworu -2PG +13PG=15PG
grabi 1PG +6 PG=7PG
Glyph -3PG +16PG=19PG
Howgh -1PG +4PG =5PG
JW -0PG +8PG = 8PG
TD -0PG
ViVi -0PG
Mistyk -0PG
 
__________________
The world doesn't need anything from you, but you need to give the world something. That's way you are alive.

Ostatnio edytowane przez kabasz : 15-03-2009 o 20:41.
kabasz jest offline