Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2008, 22:42   #91
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał sheey Zobacz post
Aschaar, mój post nie odnosił się do twojego, ale do Gob1ina.
Zwróć uwagę, drogi Sheey, że nic nie wspomniałem o ograniczaniu zdolności Twojej postaci. Skąd w ogóle przypuszczenie, że Twojej postaci mój post dotyczył?

No dobra, faktycznie, post swój napisałem po Twojej deklaracji nt. zamiany w owada i infiltracji wieży. Przykład z jasnowidzeniem krasnoluda miał uwidocznić na ile zbyt zróżnicowany poziom mocy/możliwości BG może zachwiać równowagę rozgrywki i dać, moim zdaniem niezasłużoną, przewagę jednej drużynie. Nie chciałbym, by MG ograniczali wyobraźnię graczy tworzących swoje postacie, dlatego wspomniałem o "niespodziankach", a nie "ograniczaniu".
Swoją drogą pomysł z pajęczynami jest niezły...

Cytat:
Napisał sheey Zobacz post
Tak samo mogę powiedzieć, że twoja postać jest półbogiem, bo potrafi np. machnąć toporem odrąbując 40 głów trzonkiem broni i 120 ostrzem
Cóż, może zdziwi Cię to, ale krasnolud nie posiada żadnych nadprzyrodzonych mocy (no to teraz się wydało - pewnie zaraz ktoś/coś mnie zeżre... ). Jest krasnoludem. Tylko tyle i aż tyle. I całą frajdę z prowadzenia takiej postaci mam właśnie z tego, że jest taki "zwyczajny" (nikt nie nazywa go półbogiem, co najwyżej półgłówkiem ). Taki mam styl gry, który nie musi wszystkim pasować.

Nie ścierajmy się więcej o postacie. W końcu MG je zaakceptowali, więc jest OK. Znajdzie się miejsce dla tych "mega-super", jak i tych normalnych . I tak na każdego BG MG znajdą sposób... .

Jak już ktoś wspomniał - PAX
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...

Ostatnio edytowane przez Gob1in : 23-11-2008 o 22:46.
Gob1in jest offline