Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2008, 11:38   #96
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Też o tym myślałem - choć prawe powiedziawszy... jedną z cech PbF jest jawnośc - nawet jawnośc myśli, które są zapisywane i przez to widoczne dla innych. Tutaj gra jeszcze mocniej przypomina "gre w otwarte karty"...
Z drugiej strony sądzę, że jakieś narzucanie praw autorskich jest cokolwiek "dziwne" - system sprowadzałby się do "wyścigu szczurów" - kto pierwszy rzuci postem ten coś ugrał. Zresztą - rzucenie pomysłu ma się nijak do jego realizacji, a więc i wykorzystania zarówno przez własna drużynę jak i przeciwników...

Ja przyjąłem, na swój wlasny użytek, zasadę nieczytania wątku miasta północnego oraz postów fioletowych. Czytam więc tylko to co bezpośrednio dotyczy mojej drużyny i komentarze - silą rzeczy wspólne...
 
Aschaar jest offline