Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2008, 12:54   #98
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Co do moja posta - rzeczywiście niewyspanie, o którym kilka postów temu wspominała Mira (choć w moim przypadku nieco inny powód ), szkodzi Oczywiście wieże są... no właśnie... ile właściwie ich jest :> Jedna na Północy i jedna na południu czy więcej. Ja głupio przyjąłem, że Osiem Węży = osiem wież, ale już dostrzegłem swój błąd. Prosiłbym Zielonych (Avdima) by takie błędy zgłaszali Tutaj albo na PW, bo w tym przypadku nie ulega żadnej wątpliwości, że to mój błąd, a nie postaci (tzn.: postać nie może widzieć więcej niż dwóch wież, górujących nad miastem). Nie będę poprawiać posta, bo wtedy reszta też musiałby zmieniać, a to nikt nie ma czasu. No chyba, że bogowie w postaci MG stwierdzą inaczej.

Natomiast cieszę się, że w grupie mam tak niepokorne istoty W końcu poddanie się woli dowódcy przez bandę indywidualistów nie jest takie proste

Za błąd przepraszam i obiecuję nie wrzucać postów przed 11 rano, bo dopiero po tej godzinie nabieram cech człowieczych (podobnie jak pewien ex-marszałek sejmu .

Goblin -> uważam, że zasada "kto pierwszy ten lepsze" przynajmniej w niektórych przypadkach byłaby mocno niesprawiedliwa. Przepuszczam, że wszyscy czytający pierwszy post MG pomyśleli by wykorzystać zdesperowanych ludzi do wywołania zamieszek i zajęcia straży miejskiej. Być może nawet ktoś już zgłosił ten pomysł, ale nie wiem bo nie czytam wszystkich postów, czterech grup. Myślę, że w takich przypadkach powinna się liczyć jakość opisu i wykonanie, tak samo jak zdobywanie informacji od np.: biedoty, które pewnie będzie głównym źródłem informacji dla większości zespołów.
Poza tym ileś pomysłów będzie uniwersalna (patrz wyżej wspominane wywołanie zamieszek) i dobrze, bo dzięki temu chaos informacyjny będzie jeszcze większy i rozgrywka ciekawsza. A przynajmniej taką mam nadzieję.

Pozdrawiam serdecznie
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 24-11-2008 o 13:58.
woltron jest offline