Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2008, 13:57   #100
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Zostawiamy, nie ma powodu poprawiać, nie wpływa to na rzeczywistość i nie zmienia kąśliwych (i celnych ;p) uwag Twojej postaci.

A postać raczej nie mogła się walnąć, skoro spojrzała przez drzwi na miasto i zobaczyć więcej wież niż ich jest w rzeczywistości. Mój błąd - jeszcze raz przepraszam.

Swoją drogą ciekawe jak długo jeszcze będziemy dyskutować Ja chyba nie mam już nic więcej do dodania ;p

Aaa... i użyłem magii. Mam nadzieję, że nie będzie się to kłócić z wizją MG. Jeżeli tak, to wieczorem przystąpię do prac edytorskich.
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 24-11-2008 o 14:07.
woltron jest offline