Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2008, 22:39   #111
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
Miro,

nekromantą nie jestem, więc raczej nikogo ze "starych" znajomych nie przywołam do życia, a i z pamięcią na temat rozkładu miasta jak widać po postach nie najlepiej Mam pytanie czy np.: pieśni, które moja postać zamierza śpiewać, opisać teraz czy też będę miał jeszcze szansę to zrobić, zanim Morgan dotrze w okolice siedziby straży miejskiej

Ja tam się cieszę, że nikogo nie znam. Poza tym posiadanie znajomości prowadziłoby zapewne do swoistego festiwalu "a ja znam X, który jest szefem lokalne gildii Y" i rozsadzałoby grę

Cytowanie poprawiłem... skasowałem je całkowicie.

Mam też propozycję, o ile MG się zgodzą, byśmy w komentarzach umieszczali nazwy bóstw występujących w świecie (z krótkimi opisami), a także wszystkie rzeczy związane z światem jak np.: istniejące sposoby mierzenia czasu. Ułatwi to grę i ujednolici trochę świat, choć mam nadzieję, że nie jakoś bardzo

Pozdrawiam
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 24-11-2008 o 22:42.
woltron jest offline