Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2008, 23:30   #114
woltron
 
woltron's Avatar
 
Reputacja: 1 woltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumnywoltron ma z czego być dumny
ja użyłem w poście pojęcia Wielkiego Dzwonu, ale był on krótszy od proponowanego przelicznika o jakieś 10 minut.

EDIT: a i to wydaje się miarą za dużą, wobec faktu, że moja drużyna musi trochę przejść do miasta, w którym inni już są. Choć z drugiej strony nikt nie mówił, że wszyscy mają równe szanse

Co do bóstw, to ja stworzyłem:

Sule, opiekunkę kupców i miast handlowych. Bóstwo ludzkie, popularne jednak i wśród innych ras. Jej trzy modlitwy (pierwsza w okolicach piątej rano, druga o pierwszej popołudniu i trzecia około dziesiątej w nocy) są też miarą czasu w niektórych krainach. Symbolem są trzy monety, nachodzące na siebie wzajemnie.

i tyle chyba wystarczy

Miro , po prostu zastanawiałem się jak daleko nas przeniesiesz z akcją, ale skoro śpiewać mogę wszędzie i o każdej porze, to nie ma problemu. A na stryczku śpiewać mi będzie dusza - o ;>
 
__________________
"Co do Regulaminów nie ma o czym dyskutować" - Bielon przystający na warunki Obsługi dotyczące jego powrotu na forum po rocznym banie i warunki przyłączenia Bissel do LI.

Ostatnio edytowane przez woltron : 24-11-2008 o 23:51.
woltron jest offline