Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2008, 17:59   #127
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Odnoszę pewne wrażenie, że trochę słowa dotyczące magii w śliwie odniosły się do mojego KP i przedstawianej w nim metafizyki. Cóż... nie miałem zamiaru jakkolwiek faworyzować w nim Magii Cienia, ba – starałem się uczynić z niej sztukę wysoką i wymagając pomyślunku gdzie większość rzeczy tak czy inaczej musi wrócić do maga.
Co zaś mechaniki, to takie mylne skojarzenie nasunęło się mi widząc włączony moduł kostek w sesji.
Bądź co bądź, ładnie.

Jakże miło w naszej drużynie, brakuje tylko jednego gracza. Szczerze mówiąc, wyczekiwałem z zniecierpliwieniem pierwszych postów graczy przedstawiających ich postacie
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline