Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2008, 20:18   #22
Samires
 
Reputacja: 1 Samires jest na bardzo dobrej drodzeSamires jest na bardzo dobrej drodzeSamires jest na bardzo dobrej drodzeSamires jest na bardzo dobrej drodzeSamires jest na bardzo dobrej drodzeSamires jest na bardzo dobrej drodzeSamires jest na bardzo dobrej drodzeSamires jest na bardzo dobrej drodze
Co do poprawności pisowni: załatwione. To, że nie stosowałem się do zasad to tylko moje niedbalstwo i nie będę się tłumaczył żadną dysleksją czy innym dysmózgowiem.

Wolałbym nie eksperymentować z podręcznikami do systemów, co prawda stanowiły one dla mnie na początku inspirację do wyboru tego tematu, ale zawarte tam są opisy nie tylko świata - który mnie interesuje, ale też broni i samej mechaniki, co z punktu widzenia egzaminatora jest zbędne ( a z tego co wiem egzaminator powinien się z zapoznać z literaturą przed samym egzaminem ). Dlatego jednak wolałbym odłożyć podręcznik, wziąłem na warsztat "Czerwone oko" - antologię opowiadań postapokaliptycznych, sygnowaną symbolem neuroshimy, więc mam nadzieję utrzymaną w podobnych klimatach.

Na outpost zaraz zajrzę, dzięki za informację. Znalezienie opracowania o danych autorach wydaje się być beznadziejne, bo niby po co ktoś miałby pisać takie opracowanie? Jedyne co przychodzi mi namyśl to opracowania/książki, które odnoszą się do filmów powstałych na podstawie utworów.
 
Samires jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem