Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2008, 23:48   #11
Gadul
 
Gadul's Avatar
 
Reputacja: 1 Gadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodze
Aiden widząc ten nagły poruszenie i zapał kompanów, Poczuł przypływ adrenaliny i Moc uderzyła w niego. Wstał z duża szybkością zamknął rękę w której błyskał piorun i piorun przeszedł po całym jego ciele, nie dało się tego ukryć przed nikim ale nie obchodziło go czy ktoś to zobaczy, każda pomoc się przyda. Idąc powoli do przodu wiatr w pomieszczeniu przyspieszył i dmuchał jak by był przeciąg, chodź wszystko było po zamykane. Szedł tak i zaczął mówić: Nie wiem na ile pomogę ale przyda wam się każde wsparcie, a znudziło mi się siedzenie tutaj. Cala moja Moc jest do waszej dyspozycji powiedzcie a zrobię co trzeba zrobić. Kończąc mówić czekał na reakcje innych, czy zaakceptują maga i będą chcieli jego pomocy czy będą się jego bać.
 
Gadul jest offline