Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2008, 10:51   #415
Cosm0
 
Cosm0's Avatar
 
Reputacja: 1 Cosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputacjęCosm0 ma wspaniałą reputację
Dzisiaj choćby mi się waliło i paliło (a tak w rzeczywistości jest) to i tak dam posta. Późnym bardzo wieczorem, ale dam! Zreszta... zbyt dużo pisania mieć nie będę, bo u mnie i u Natalii niewiele się dzieje, a przy okazji Qumi - mógłbyś mi określić stosownym rzutem czy Wakash po przeczytaniu fragmentu dziennika zorientował się co Natalii nosi na cyckach? Czy nie potrzeba do tego rzutu i mogę od razu na nią spojrzeć z ukosa? :P

Btw. i po raz kolejny wracając do tematu - Qumi daj mi link to pełnego portretu postaco Raetara. Wkleiłeś go do jednej z tych zrobionych przez siebie kart, a chętnie byłbym posiadaczem tego portretu, bo to idealny obraz maga z DnD jaki zawsze widziałem i z pewnością mi się przyda kiedyś.

EDIT: Kurde... liczyłem, że do wieczora dostanę odpowiedź na moje pytanie i napiszę posta. Qumi daj znać, bo inaczej to nie mam co napisać.

EDIT 2: Czy sesja jeszcze ruszy?
 
__________________
Wisdom of all measure is the men's greatest treasure.

Ostatnio edytowane przez Cosm0 : 30-11-2008 o 17:57.
Cosm0 jest offline