Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2008, 15:44   #14
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Jasne, że można
Zakończę rekrutację jak uznam, że mam wystarczająco dużo graczy Narazie mam 4, więc szybkie zakończenie rekrutacji nie grozi

Można grać Mrocznymi Elfami, choć preferuję inną rasę, jednakże jeżeli chcesz grać właśnie nimi, nic nie stoi na przeszkodzie.
Dlaczego nie ma informacji o Mrocznych Elfach? Ponieważ teren, po którym się poruszamy jest nieco większy niż Polska i nie występują na nim Mroczne Elfy. Dodam tylko, że to nie jest nawet 0,01 świata, który jest w trakcie tworzenia

Gdzie występują?
Patrząc od centrum Wyspy Pogranicza (tam, gdzie odbywa się przygoda), głównie na wschodzie i zachodzie. Dalsza część świata jest w trakcie prac.
Jak są zorganizowane?
W swoich podziemiach przez wiele lat, z pomocą istot wyższych, wykuwali swoje pomieszczenia. Zamki, domy są kamieniem połączonym z podłożem miast. Istnieją dwa państwa Mrocznych Elfów: wschodnie-Caranoris i zachodnie-Soltnis, które kiedyś były jednym, ale nie są. Caranorianie są wrogo nastawieni do Soltnianów i wzajemnie.

Mam nadzieję, że przynajmniej w pewnym stopniu satysfakcjonuje cię ta odpowiedź

Whiter, jest tylko jeden sposób, żeby się dowiedzieć czy się dostaniesz... Sprawdzić to
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 27-11-2008 o 15:49.
Alaron Elessedil jest offline