Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2008, 22:49   #13
ppaatt1
 
ppaatt1's Avatar
 
Reputacja: 1 ppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwu
Margoth --> Chciałem dać oryginalny film z masakry w Srebrenicy wymieszany ze zdjęciami. Ale bałem się ,że jacyś fanatycy mnie zjedzą (bądź co bądź nie każdy potrafi zrozumieć słowa "We Burn"). Teraz też trafiłem na ciekawą stronę z archiwalnymi filmikami z II wojny św. Wkrótce wykorzystam

I tak przy okazji jeśli znajdziesz wszystkie zdjęcia z filmiku "Angels Calling" w images google jesteś dobry. Podczas tworzenia kolejnych klipów korzystam z wielu serwisów.

A kawałek Primo Victoria chyba nie jest pocięty. Po prostu wstawiony fragment akcji na plaży Omaha z szeregowca, bez żadnej zabawy w wycinanie. Mimo to genialne

A WMM za cholerę nie mogłem znaleźć funkcji wstawiania napisów. (no niby coś tam było, ale raczej mało korzystne). Dlatego też sądzę ,że autor wstawiał napisy w innym programie.
 
ppaatt1 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem