Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2008, 23:19   #1540
Solis
 
Reputacja: 1 Solis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemuSolis to imię znane każdemu
Zachwycony wszechogromem multiwersum Lastinnu aż jąkać się zacząłęm ze szczęścia.
Teraz już mi nieco przechodzi jąkanie, więc dam radę ze dwa słowa o sobie wrzucić.
Jestem pożeraczem fantastyki. Na szczęście nie takim, który zżera by inni jej nie mieli. Wręcz przeciwnie - chętnie dzielę się tym co potrafię, czego się nauczyłem.
Kocham dobre kino SF w może sztampowo-nudnawym bo oklepanym doborze, ale kanony sa jasne Więc Terminator, Nieśmiertelny, Obcy... no i zawsze mam dylemat czy nie bardziej lubię fantasy jak Willow, czy superpodukcje tolkienowskie pod wodza Jacksona
Czytam wszystko jak leci... najwyżej potem mam niesmak. Szczególnie rozkoszuję się sposobem pisania. Owszem - fabuła, pomysłowość - tak...ale warsztat zawsze robi na mnie wielkie wrażenie. Dlatego tez lepiej mi się sięga po mało ambitnego Kinga, niż grafomanów strzelających pomysłami jak z M16
Sesje? Amatorsko widywane sporadycznie w młodości, teraz zaś ogromna wola uczestniczenia w wartościowych spotkaniach na forum. Oczywiście mam uraz do tych, którzy odrzucają z racji na małą ilość dolarków pod nickiem
Najlepsze wspomnienia do tej pory to CRPG - Planescape: Torment, Fallout i inne nieśmiertelne rolpleje...
Pozdrowionka dla całej ekipy LI.
 
Solis jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem