Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2008, 15:06   #18
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Maciekafc Zobacz post
Okay, stawiam sprawę jasno.

Jutro nie ma posta - rezygnuję z gry.

To nie ma sensu, jak tak dalej będzie prowadzone..
Nie wiem czy zauważyłeś mój podpis czy nie. Jednak żeby była już kompletna jasność dokładnie wyjaśnię co to za względy przez które moje posty się spóźniają. Po pierwsze: życie prywatne. Teraz prawie wcale nie siadam przy komputerze. A jak już to tylko na chwilę w celu przejrzenia stron internetowych. Zacząłem już walkę o wyższe oceny na półrocze. Jest jeszcze kilka spraw natury bardzo prywatnej o których mówić obowiązku nie mam (i nie zamierzam). Po drugie, gdy mam czas wolny mój brat zajmuje cały komputer na wiele godzin aby zagrać w Fifę lub CS. Najczęściej wchodzę na lastinn z laptopa. Na nim jednak niewygodnie mi się pisze.

Post będzie dzisiaj, ponieważ mój brat wreszcie pojechał do szkoły (uff). W podpisie przeprosiłem już za zaistniałą sytuację.

P.S: Mógłbyś zmniejszyć nieco avatara? Za bardzo rozciąga post.
 

Ostatnio edytowane przez wojto16 : 28-11-2008 o 15:09.
wojto16 jest offline