Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2006, 06:16   #8
Kulek
 
Reputacja: 1 Kulek ma wyłączoną reputację
L5KWM jest świetne, ze sporej części korzystam sam od jakiegoś czasu. Również polecam.

Ale tu z innej beczki: W L5K drażnią mnie pojedynki Iaijutsu przypominające mi raczej pojedynki rewolwerowców niż starcie samurajów. Dlatego w moim Rokuganie samurajowie rozgrywają pojedynki jak zwyczajną walkę.

Dla osób które uważają podobnie zamieszczam moją wersję technik Akademii Szermierki Kakita

Ranga 1: Dziób Żurawia. Korzystając z Iaijutsu żuraw może w teście obrażeń rzucić i zatrzymać dodatkową liczbę kości równą swojej randze, może też dodać swoje Iaijutsu do wyniku testu Inicjatywy. Z techniki tej wolno skorzystać tylko raz podczas jednego starcia.
Ranga 2: Kroki Żurawia. Jeśli przeciwnik szermierza Kakita chce zadeklarować podbicia, zawsze musi dodać do tego jedno puste podbicie za każdą rangę żurawia ponad pierwszą.
Ranga 3: Uderzenie z Pustki. Bushi może wydawać więcej niż jeden punkt Pustki naraz podczas pojedynku. Jeśli pojedynek zakończy się zwycięstwem natychmiast odzyskuje wszytskie punkty pustki.
Ranga 4. Bez zmian
Ranga 5. Bez zmian
 
Kulek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem