Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2008, 19:14   #94
Judeau
 
Judeau's Avatar
 
Reputacja: 1 Judeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znany
Witajcie

Widzę, że z własnej winy nie udało mi się powiadomić was w pierwszej kolejności osobiście o mojej niemożności dalszego grania.
Niemniej.
Wykazałbym się brakiem szacunku, gdybym to tak po prostu zostawił. Faustin był jedną z ciekawszych postaci którymi miałem okazje grać w mojej karierze i przyznam, że przykro mi go tak zostawiać, szczególnie jak teraz przypomniałem go sobie nieco...
Niemniej.
Ilość obowiązków, jakimi jestem ostatnio obciążony (a do których nigdy nie miałem okazji nawyknąć, hyhy) zostawiają mnie na tyle zdezelowanego w tych nie tak znowu licznych momentach wolności, że nie dałbym rady grać. Na pewno nie bez obawy o dotrzymywanie terminów i jakość moich postów. Cholera, nawet na uczelni mam teraz piekielne zaległości, jak kolokwia się zaczną, to ciach pewnie nie będzie kiedy.

Także wybaczcie. Oficjalnie zawieszam swoje członkostwo w LI na czas nieokreślony.
Może wrócę.

Pozdrowienia

Nie będzie mi tu brzydkich słów używać i to jeszcze w moich komentarzach...
Migdael
 
__________________
"To bez znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz, tak długo jak będzie to WYGLĄDAŁO naprawde fajnie"- Kpt. Scundrel. OotS

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 28-11-2008 o 20:06.
Judeau jest offline