Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2008, 00:18   #25
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Rekrutacji czas dobiegł już końca, dokładniej 36 minuty temu, tak więc ogłaszam, że...
Może najpierw, by podsycić atmosferę, podam listę nadesłanych kart postaci i moją opinię na ich temat:

- Idylla [Bardzo fajna karta, pełna i konkretna. Proszę jednak o wysłanie mi na pw imienia demona.]
- Greg [Karta... cóż, nadal jest dobra, jednak nie zawiera poprawek.]
- R. Ocelot [Czekałem na resztę i się nie doczekałem. Ba, nawet wiem, dlaczego, więc dramatu nie będzie.]
- Makuleke [Ciekawa i dobrze napisana karta. Zawiera to, o co we wzorze karty prosiłem, do tego na wysokim poziomie.]
- Mira [Słaba karta. Nie na temat i bez polotu. Słabo.]
- MindReaver [Opis jest nadal tak samo słaby, jak był, co martwi, jeśli chodzi o zaangażowanie gracza.]
- ZGBfromWPC [Brak zmian, to samo zdanie.]

Teraz to, na co tak wszyscy z niecierpliwością czekali... Panie i Panowie, Ladies and Gentlemens, Legwany i Uszatki...
Rekrutację przedłużam do dnia 6 grudnia, do północy.
Zarówno nowi gracze, jak i Ci, którzy mieli wprowadzić zmiany, mają cały tydzień na zmajstrowanie swoich kart postaci.

Dziękuję za uwagę, nadawaliśmy na żywo z forum lastinn.info.
 
Avdima jest offline