Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2008, 13:15   #18
Gadul
 
Gadul's Avatar
 
Reputacja: 1 Gadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodzeGadul jest na bardzo dobrej drodze
Aiden Spojrzał na nowo przybyłego. O nowy czym więcej tym lepiej. Potem spojrzał na Klarę podchodzącą do żołnierza i mówiącą:
-Opuść tą broń i przestań wygłupiać się żołnierzu. Może być ten człowiek zdrajcą, ale jeśli nie jest będziesz miał na sumieniu niewinnego człowieka. Ponad to gdyby chciał to już by nas zabiła, dlatego lepiej mieć go po swojej stronie. Nie uważasz?
Aiden Słysząc to powiedział: Posłuchaj tej piękności bo mówi dobrze, Jestem po waszej stronie, mam swoja dumę i dusze jak by nie było wspomogę was moją magia jak tylko będę mógł. więc uspokój się.Witaj Marku jestem Aiden, wpadłeś w sama porę na imprezę, właśnie mieliśmy zacząć tańczyć. Mówiąc to uśmiechnął się ,podszedł do ściany i usiadł. Patrząc co dalej się wydarzy. Niedługo wyruszamy. więc muszę się skoncentrować. I Zamknął oczy.
 
Gadul jest offline