Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2008, 13:36   #13
Mistyk
 
Mistyk's Avatar
 
Reputacja: 1 Mistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwu
Inne: Bleach... Podoba mi się klimat, kiedyś nawet chciałem poprowadzić w tych realiach ale narzuciłem chyba zbyt sztywne wymagania...

A tak ogólnie Cowboy Bepop wydaje się dobrym pomysłem. Space Westerny są dość przyjemne w graniu i prowadzeniu. Hellsing jest grany dość często jednak powiem szczerze, że jakoś nie dostrzegam w tym tego niepowtarzalnego klimatu... Chociaż nie przekreślam tego, że sesja może być ciekawa. Można nawet z powodzeniem podczepić się do oryginalnej fabuły.

Co do wypowiedzi Enneida, brałem kiedyś udział w długiej dyskusji na temat: jak zrobić sesję w świecie Last Exile i... Cóż wnioski końcowe były takie, że praktycznie świat pomimo klimatu na naprawdę wysokim poziomie jest dość hermetyczny. Trudno wymyślić jakiś wątek fabularny który nie "gwałciłby" klimatu tego anime.
 
Mistyk jest offline