Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2008, 17:11   #21
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
Żołnierz trochę się wahał, jednak pod wpływem łagodnego głosu Klary w końcu opuścił broń. Przetarł sobie oczy i jąkając się powiedział.
- Prze... przepraszam ja... ja... trochę mnie zdenerowaleś. Jeden z moich chłopaków został spalony na moich oczach przez demona, to dlatego myślalem, że... że jesteś demonem. Przepraszam
Rozmowa ocalalych się rozkręcała. Matka tuliła swoje zapłakane dziecko do piersi, a reporterka z rezygnacją patrzyła na swój but i nowoprzybyłego. W końcu powiedziała:
- Nie chcialabym przeszkadzać, ale chyba przydało by się zamknąć te drzwi, nie uważacie!?!? - jej głos powoli przeszedł w krzyk i zakończył się na chlipaniu. Polak powoli wstał i jakby chcąc naprawić swoj wczesniejsze zachowanie. Zamknął olbrzymie drzwi i zastawił je z powrotem belką.
- To co zaproponowaleś, Marku, jest bardzo ciekawym pomysłem i zgadzam się z nim. Kto idzie ze mną?
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline