Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2008, 17:27   #26
Durendal
 
Reputacja: 1 Durendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputacjęDurendal ma wspaniałą reputację
Odpowiedź od Rudej, musiała lecieć a były przejściowe problemy z LI więc zostawiła mi posta do wrzucenia uwaga cytuję:

Jak miło jest widzieć, że nareszcie ktoś się zainteresował

Jeśli chodzi o spotkanie to robimy tak jak co roku - każdy pisze o której jest w stanie dojechać i na dworcu PKP się spotykamy, czekając na te osoby, które połączenia mają później. Średnio do 11.30 spędzamy czas w poczekalni popijając "czar prlu" i snując przypuszczenia na temat wyglądu kolejnych uczestników zlotu.

Co do całościowej przedpłaty - to nie da rady. Rozmawiałam z organizatorami, ale oni nie przewidzieli w ogóle takiej możliwości. Jednak myślę, że taka jednorazowa niedogodność będzie do przezwyciężenia.

Także kochani brać karimatki i śpiworki będzie nocleg. Poza nim nie zakładam naszego dużego udziału w konwencie, poza nadrannym okupowaniem games roomu jak nam wszystkie knajpy zamkną. Nie zależnie od tego ilu nas będzie to spotkanie na pewno potoczy się wyśmienicie- takie jakieś doświadczenie.

Co do pełnej, konkretnej listy uczestników ja myślę, że wyklaruje się jakiś tydzień do dwóch przed samym Zlotem.

Pozdrawiam
Ruda
 
__________________
Oj Toto to już chyba nie jest Kansas...
"Ideologia zawsze wynika z przyczyn osobistych, ja nie podaję wrogowi ręki chyba, że chcę mu połamać palce"
Durendal jest offline