Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2008, 15:11   #2
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Cztery. Okres krucjat, XVII wiek w Europie, okres panowania Napoleona oraz Świat od 1914 do mniej więcej 1950.

Okres krucjat to miłość absolutna i od pierwszego wejrzenia. Zetknięcie trzech różnych kultur, dokonanie prawie rzeczy niemożliwej jaką było zdobycie Jerozolimy, zakony rycerskie, Saladyn to coś pięknego.

Wiek XVII - jestem pasjonatem Trylogii, ale i po prostu ten wiek był szalenie ciekawy i brzemienny w skutki dla całego świata.

Okres panowania Cesarza. Po prostu jestem jego zagorzałym fanem, ale i powstanie w Wandei, czy działanie ugrupowań antynapoleońskich to rzeczy ciekawe. No i wpływ na historię okresu wielki.

Ostatni okres. Tu przyznam że bardziej mnie interesuje historia I wojny niż drugiej, po prostu temat II wojny światowej jest bardziej znany z filmów, czy programów.

Na koniec adres strony dla zainteresowanych (a nuz sobie ktoś na nią nie trafił ?). Na razie można znaleźć tam tylko słuchowiska, ale warto ich posłuchać (filmy na razie na youTube)

Bogus³aw Wo³oszañski - oficjalna strona internetowa
 
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem