Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2008, 17:37   #3
Margoth
 
Margoth's Avatar
 
Reputacja: 1 Margoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumny
Hmm... ja raczej preferuję autorskie. Star Wars to seria ksiąg, filmów i komiksów. Jest też pełno darmowych encyklopedii o planetach, rasach itp.
Ostatnio sam myślałem by coś ciekawego zrobić. Początkowo miał to być spór między Ludźmi Pustyni a kimś tam, ale po dłuższym namyślę, sądzę, że inne rasy też by się przydały.
Ciekawe motywy można rozegrać na Gwieździe Śmierci, gdzie Jedi mogli by przebrać się za szturmowców i przeszukać całą gwiazdę, aby zrobić zły krok i musieć uciekać.
Czemu tak mówię ? Osobiście nie miałem stylu z żadnym podręcznikiem, ani do DD, ani do FR czy innych gier. Takie książeczki niestety trochę kosztują, a nie warto wydawać sto złotych, aby rozegrać jedną sesje, ot co!
 
__________________
La, la, la, la. La, la, la, la!
Margoth jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem