Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2008, 01:44   #10
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
To może ja też się przywitam

<głęboki ukłon>

Witam wszystkich współgraczy i cieszę się niezmiernie, że znalazłam się w tak wyśmienitym gronie ;]

Wybaczcie, że już w pierwszym poście skazałam Was na dużo czytania, ale może treść jakoś to wynagrodzi ;]

Mam nadzieję Adr, że spełniłam twoje oczekiwania?

Kerm *-* booooski avek. Mister Darcy, Mister Darcy..... ech przypominają się czasy podlotka, kiedy to z podczas babskich wieczorów oglądało się "Dumę i Uprzedzenie" (serial BBC). Dziękuję!

I od razu spełniam prośbę Aschaar'a:

Zakładam, że jako córka gubernatora pewne informację będą dla dziennikarza dość łatwo dostępne ;]
Chiara ma obecnie 20 lat i to po niej widać. Jest jedyną córką Sir Philipha Edmonda Wodehouse'a i jego włoskiej małżonki Adeliny Patti. Ma starszego brata Edmonda Roberta Wodehouse'a. Urodziła się w Indiach, kiedy jej ojciec był gubernatorem Bombaju.

Nigdy nie była ani w Anglii czy we Włoszech.

To, co się rzuca w oczy za pierwszym jej spotkaniem - jest poliglotką (od dzieciństwa posługiwała się włoskim - jej matka nie zna słowa po angielsku - i angielskim), kiedy się zdenerwuje mówi tylko po włosku. Zwykle do swoich wypowiedzi wtrąca też słówka po włosku, czy całe wyrażenia.

Na krok nie opuszcza jej pies Volta (poniekąd pies) i Hinduski opiekun Anand.

Dobrze i tak się rozpisałam Miłego czytania, pisania i gry!
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline