Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2008, 08:17   #18
Mistyk
 
Mistyk's Avatar
 
Reputacja: 1 Mistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwuMistyk jest godny podziwu
Enneid, przez "hermetyczny" miałem na myśli fakt, że wszystko w tym anime kręci się wokół głównego wątku. Ewentualne odstępstwa nie ujawniają wielu nowych problemów świata. Nie ma tam zbyt wiele opisu świata, który pozwoliłby stworzyć jakąś przygodę trzymającą klimat, ale nie będącą remakiem przygód Klausa. Ogólnie sesja skoncentrowałaby się pewnie na lataniu tymi dwumiejscowymi pojazdami [nie pamiętam jak one się dokładnie nazywały, a przynajmniej jak to się zapisywało]. Oczywiście nie przekreślam faktu, że komuś mogłoby się udać, wtedy sam bym chętnie zagrał, Last Exile wspominam jako jedno z pierwszych anime jakie oglądałem.

Crest of the Stars oglądałem kiedyś, pożyczone od znajomej... Nawet nie znalem nazwy, wszystko było po japońsku, łącznie z napisami, do tego była tylko totalna amatorka po polsku. Nie wiem co w tym siedzi ale wzięło mnie. [Chociaż do dzisiaj nie mogę zrozumieć tego ich systemu lotów kosmicznych, tak w 100%] Dzięki Kelly za informację, że jest jakiś dalszy ciąg chyba wiem nad czym spędzę najbliższy tydzień. A przy okazji jakby ktoś szukał to to jest chyba Seikai no Senki, przynajmniej do tego ciągle mnie google odsyła. Nie wiem jak wyglądają te nowe części ale jeśli trzymają klimat... Count me in.
 
Mistyk jest offline