Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2008, 12:18   #13
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Latilen Zobacz post
Mam nadzieję Adr, że spełniłam twoje oczekiwania?
Latilen spełniłaś moje oczekiwania i moja postać również jest usatysfakcjonowana.

Cytat:
Napisał Latilen Zobacz post
Mister Darcy, Mister Darcy..... ech przypominają się czasy podlotka, kiedy to z podczas babskich wieczorów oglądało się "Dumę i Uprzedzenie" (serial BBC). Dziękuję!
Przyznam, że jestem fanem twórczości pani Jane Austin. Może w przyszłości będzie jakaś sesja w takich klimatach No to teraz domyślam się skąd taki wybór nazwiska postaci. Ale mam nadzieję że gubernator nie ma takiego charakterku jak pan Woodhouse ?

Notka dla reportera - a swoją drogą dziennikarz to bardzo ciekawy archetyp prowadziłem podobną postać w River. Aschaar życzę powodzenia.

Cytat:
Wiliam Cook znany jest jako właściciel Cyrku Astleya, reżyser i artysta. Z prasy można się dowiedzieć, że w młodości był utalentowanym żonglerem, akrobatą i treserem oraz sporo podróżował po Afryce. Z czasem osiadł w Londynie i zajął się pisaniem scenariuszy, reżyserią przedstawień cyrkowych na wzór spektakli teatralnych. Popisy cyrkowe były osadzone w spójnym porządku fabularnym, co było nowością w tego rodzaju przedstawieniach. Z pomocą swej utalentowanej podopiecznej Nadii Lloyd doprowadzili do reformy cyrku, która przyniosła mu rozgłos, sławę i pieniądze.

Z jego ostatnich przedsięwzięć zaistniało w prasie, że jako człowiek w miarę majętny zgłosił się do Towarzystwa Geograficznego i został sponsorem ekspedycji poszukiwawczej Livingstone'a. Tajemnicą pozostało jaką sumę na to wyłożył (pan reporter ma pole do popisu jak zdobyć tą informację).

Powody zaangażowania w wyprawę są ciągłym przedmiotem spekulacji i plotek rozsiewanych przez pismaków. Sam Cook tłumaczy dosyć enigmatycznie, że zależy mu na dzikich zwierzętach, które zamierza wprowadzić do nowych przedstawień. Niewątpliwie sporo się plotkuje na temat jego związku z Nadią Lloyd. Ale co jest prawdą, a co wymysłem trudno odgadnąć.
Adr
 

Ostatnio edytowane przez Adr : 02-12-2008 o 12:38. Powód: No Milly mi wytnęła błędy :-)
Adr jest offline