Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2008, 15:50   #24
Dzony Kombajn
 
Dzony Kombajn's Avatar
 
Reputacja: 1 Dzony Kombajn nie jest za bardzo znany
W związku z dwutygodniową nieobecnością GMa mam pytanie - czy to wciąż żyje? Bo ani nie ma terminu startu, ani żadnych wiadomości dodatkowych, więc nie wiem co myśleć.

Bo byłbym zainteresowany grą, a jako że mam za sobą dość dużo sesji, w tym jedna falloutowa trwająca rok, to ze mną problemów by nie było. Pytanie tylko, czy z Mistrzem Gry również?

Szkoda by było się nakręcać, gdyby się okazało, że MG się wypalił przed startem...

Tak więc, czekam z niecierpliwością!


[EDIT] To jak, czy ma ktoś kontakt z GMem? Czy tak będziemy sobie czekać?[/EDIT]


Edited by Yarot:
Od razu uprzedzam dalsze pytania w tej rekrutacji - termin rozpoczęcia sesji zależy od MG. W tej rekrutacji MG logował się ostatni raz 8 listopada zatem prawie miesiąc temu. Wątpliwe jest, by takie nawoływania tutaj go zwabiły, dlatego proszę powstrzymać się przed dalszymi postami w stylu "MG, jesteś??" czy też "To kiedy to wreszcie ruszy". Jeśli macie jakieś pytania odnośnie startu to ślijcie je na PW - jak tylko się pojawi to z całą pewnością je dostrzeże (nowe PW na skrzynce są widoczne od razu po logowaniu i dużo szybciej niż patrzenie na sesje).
 

Ostatnio edytowane przez Yarot : 03-12-2008 o 23:28. Powód: Prewencja przed spamowaniem
Dzony Kombajn jest offline