Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2008, 16:45   #15
Margoth
 
Margoth's Avatar
 
Reputacja: 1 Margoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumny
Po pierwsze, nie ja tu ustalałem rangi. Po drugie to już wasz błąd, że nie wyskoczyliście czy coś takiego. Nie wiedziałem o waszych stopniach dopóki nie napisaliście o nich niedawno.

Teraz co do Ciebie Solis - nie pisz reakcji NPC, to moje zadanie. Dowódca oddziału jest Nadinspektorem, czyli porównując do stanu wojskowego - Generałem grupy, czy jakoś tak. Za kolejne wypisywanie reakcji NPC zostaniesz albo uśmiercony, albo wylecisz z roboty. Obie akcje wiążą się z końcem twojej postaci.
Ostatnia rzec - chciał bym aby schemat był taki. Piszecie jedną wiadomość, wszyscy, ja odpisuje i znów piszecie po jednej wiadomości i tak w koło. Wtedy nie będzie zbędnych zamieszań.

Mam nadzieję, że się rozumiemy.
Pozdrawiam, Margoth.

P.S. Umieściłem link do piosenki, ponieważ coś mnie nie chce działać kod media. Polecam ją odtworzyć podczas czytania tego fragmentu i odpisywania. Oczywiście umieszczony po to byście wczuli się w klimat walki i byście odpisali w tych, że klimatach.
 
__________________
La, la, la, la. La, la, la, la!

Ostatnio edytowane przez Margoth : 02-12-2008 o 16:48.
Margoth jest offline