Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2008, 17:13   #18
Margoth
 
Margoth's Avatar
 
Reputacja: 1 Margoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumnyMargoth ma z czego być dumny
Jeśli rażą Cię przekleństwa powiedź mi o tym. To nie jest sprawa, którą można przeciw komuś obrócić, więc nie ma sensu mi tego wypominania publicznie.
Inni nie bawili się w MG, bo (mam nadzieję) wiedzą, że są graczami. Nikt z tego powodu nie płacze, że nie może się bawić NPCkami.
Wiem, że muszę się wiele nauczyć ale jak inaczej jak nie przez prowadzenie sesji ? Obserwacja słabo daje rady, doświadczenia - owszem, są pomocne jak *
Zważ też na to, że sesja to zabawa, jednak pod okiem tej mamusi, która nie pozwala Ci przekraczać granic. Ja się bawię w taką mamusię. Upomniałem się, bo nie chcę by mnie kojarzono z kimś złym, bo taki nie jestem.

* - w miejsce tej gwiazdki w myślach wstawcie sobie jakieś przekleństwo.

Berengarze, nie przeszkadzał mi ten komisarz, ale to dobrze, że sam znalazłeś swój błąd. Bardzo mi raduje twój rozsądek.
 
__________________
La, la, la, la. La, la, la, la!
Margoth jest offline