Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2008, 09:53   #16
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Jedna uwaga na początek - wbrew temu, co napisał MG mój heros nazywa się Ellis;


Informacje oficjalne:
- William Easton Ellis; baronet; drugi syn hrabiego Lonsdale, wnuk księcia Fordyce;
- wiek 34 lata;
- Kawaler;
- właściciel majątku Inglehurst Place;
- ranny w wojnie krymskiej;
- mało przebywa w Londynie; dzieli swój czas między posiadłością a podróżami; był na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej, Afryce Południowej; wraz z Burtonem zdobył szczyt Kamerun), Ameryce Południowej, Ameryce Północnej (Stany i Kanada);

Informacje nieoficjalne (plotki):
- osoby z wyższych sfer mogą coś wiedzieć, ale to wszystko działo się dawno temu; nic, co interesowałoby dziennikarza poważnej gazety.

Charakter:
- to sie okaże w praktyce.

Wygląd:
Szczupły, wysoki (182) mężczyzna. Czarne, nieco niesforne włosy i opalona, gładko ogolona twarz ozdobiona starannie przyciętymi bokobrodami. Zdecydowane usta i szaro-niebieskie oczy uzupełniają ten obraz. Twarz spokojna, ton wypowiedzi - również.
Ubrany zawsze odpowiednio do sytuacji.


Aschaar
- ten holenderski można przeżyć;
- wszyscy piszą w 3 osobie...;
- jak przeczytałem komentarzem "Sprawdzić" przy nazwisku mojej postaci, to zacząłem się zastanawiać, czy Mark Patter nie pracuje dla jakiegoś brukowca
- czemu zakładasz, że wszyscy przypłynęli na HMS „Imperial”? Według mnie każdy podróżował na własną rękę i chyba się (poza nielicznymi wyjątkami) nie znamy.

Poza tematem...
Miło spotkać miłośników Jane Austen.
Cieszę się, że mój awatar przypadł tylu osobom do gustu. Mam nadzieję, że samą postać spotka podobne przyjęcie
 
Kerm jest offline