Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2006, 09:12   #10
SHAQER
 
Reputacja: 1 SHAQER ma wyłączoną reputację
Jeżeli chodzi o Księge Plugawego Mroku (tak by naprostować rozmowe na właściwy tok) zgadzam się że odkrywcz nie jest i może zniesmaczać wielu ludzi (chociaż jest na niej ostrzeżenie, nie wiem dlaczego Ty Hoodzie tego nie miałeś ale mój egzemplarz był zafoliowany i widniał na nim duży napis tylko dla dorosłych). Moim zdaniem ten podręcznik to rozszeżenie zasad o takie które ze względu na poprawność polityczną nie znalzły się w podręcznikach głównych. Fakt że główna część podręcznika to nowe potwory czary i przedmioty magiczne co wychodzi mi już bokiem gdyż w każdym podręczniku zajmuje to dużą część ksiązęk. Pozycje tę należy traktować jako zbiór zasad opcjonalnych. pozatym jestem pewien że jest wiele drużyn które swoje przygody prowadzą w klimatach maksymalnego wygrzewu i im się ta pozycja powinna spodobać. Tak samo wielu graczy gra postaciami złymi takimi jak np skrytobójcy więc zło jest dla niektórych fascynujące.

PS. Co do Athansa to bardzo go nie lubie BG to jedna wielka siekanina w której giną wszyscy, z kolei BG2 jest nudny i nic się w nim nie dzieje. A tak na marginesie czy wiecie że ksiązki wydane przez ISE jako te D&D czyli "Niebezpieczne Jaskinie" i "Nieumarli" to też ksiązki Athansa? Tyle tylko że pisze pod psełdonimem(pewnie dlatego że innaczej nikt by tego nie kupił).

PS2. Jest na naszym forum osoba która lubi Athansa i jest pierwszą osobą która się do tego jawnie (choć na gg) przyznała. Może się wypowie w tym temacie
 
__________________
It`s not a vengance, It`s Punishment
SHAQER jest offline