Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2008, 20:36   #25
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Spieszę jeszcze w wyjaśnieniami dotyczącymi wszystkich postów moich w tej sesji:

Zastosowałem trochę kolorowanki. Kolorem żółtym (mało widoczny, wiem - celowo taki) oznaczone są tłumaczenia holenderskich komentarzy Pattera. Wykorzystuję to jako didaskalia i jakieś szybkie uwagi - często "na gorąco" - są one celowo pisane w pierwszej osobie. Kolorem stalowym pisany jest tekst "dla gazety", czyli dziennik podróży - chcę go wyróżnić, ponieważ często będzie jakiś tam opis akcji innych postaci, czy informacje o terenie (czyli "ozdobniki", które niekoniecznie wnoszą coś do akcji). Tekst czarny jest "meritum" posta.

Mam nadzieję, że za bardzo Wam nie utrudnię czytania... Oczywiście proszę o info, jakby coś komuś nie grało... :P
 
Aschaar jest offline