Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2008, 21:47   #24
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
W obowiązku przypadło mi poinformowanie Was, ze termin zgłaszania się do warsztatów upływa 14, natomiast wyniki zostaną ogłoszone 21 grudnia. Mam do wszystkich ogromną prośbę, żeby uniknąć więcej nieporozumień, sesja jest sesją warsztatową przeznaczoną dla osób nieznających systemu, lub znających go słabo. Dlatego dziękuję za zainteresowanie "starym wyjadaczom" i proszę, żeby dali szansę nowicjuszom. Poza tym, proszę, żebyście to wy się do mnie odzywali na gg, bo co cóż... nie wszyscy podesłali numery gg, a inni nie odpowiedzieli na wysłana im wiadomości.

Pozdrawiam Migdael

Ps. Miłego odpowiadania na podchwytliwe pytania i pisania opowiadania czekamy na nie z Efcią z niecierpliwością.
 
__________________
Zagrypiona...dogorywajÄ…ca:(
MigdaelETher jest offline