Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2008, 21:56   #41
Delaraan
 
Delaraan's Avatar
 
Reputacja: 1 Delaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodze
Jak dla mnie zawsze najlepszym sposobem na dobrego potwora, było coś co mogło zmieść graczy fizycznie/magią. Ale teraz zmieniłem zdanie. Najlepiej wykończyć psychicznie: Doppelanger. Najlepsza żyjąca forma potrafiąca genialnie rozwalić drużynę psychicznie i sabotować jej działania
Teraz słówko odnośnie Zombie wg. mnie. Po pierwsze, niszczenie i rozkład tkanek miękkich nie jest "prawem fizyki". Prawem fizyki jest zachowanie przez ciało energii, zasady dynamiki itp. Rozkład ciała jest procesem BIOLOGICZNYM.
Po drugie odnośnie "rozpadu armii po 30 dniach", przedstawcie mi kościec, który zostaje rozłożony po 30 dniach, a dam wam...no, nie wiem co wam dam . Na pełny rozkład ciała potrzeba LAT! W przypadku zabiegów pielęgnacyjno-konserwujących kości mogą przetrwać tysiące lat. A co dopiero dzięki magii.
Niestety najpotężniejsza siła nieumarłych-strach, jaki powinny budzić, jest skutecznie niwelowana przez graczy na sesji . I taki chojrak, co gra wspaniałego full-woja tłucze w to biedne zombie, nie dając nawet dokończyć MG opisu potwora. A gdyby taki chojrak zobaczył na wpół rozłożone ludzkie ciało, wyrzuciłby z siebie wszelkie zbędne i nieprzetrawione produkty przemiany materii i oświadczył: „nie pokazuj mi tego nigdy więcej”. Więc sesje z udziałem nieumarłych i odpowiednią do tego atmosferą należy prowadzić w nocy i z dodatkiem zdjęć z sekcji zwłok itp. Wtedy nastrój będzie niezapomniany.

Tyle mojego ględzenia.
 
Delaraan jest offline