Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2008, 22:47   #26
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ogłaszam wszem i wobec, że napisałem pierwszy post!
...Jakby ktoś jeszcze się nie zorientował
A właściwie napisaliśmy go, bo fragment rozmowy z Lynchem tworzyliśmy wspólnie z Hawkiem.

Opis postaci nadal pozostaje tak mały jaki był, a Wy jako gracze powinniście wiedzieć już nieco więcej z posta. Co do wyglądu postaci - celowo nie opisywałem go szeroko, bo w tym przypadku nie obrazek jest dostosowany do bohatera, a bohater do obrazka Także śmiało wyobrażajcie sobie Jamesa tak, jak wygląda na zdjęciu (zdjęciach, w perspektywie).

Aschaar: Nie żeby to miało znaczenie, ale jak już prawie wszystko przełożyłeś - okropnie mnie ciekawi, jaki jest ten komentarz do Wilburna, który Ci się wymsknął z tłumaczenia
 
__________________
Et tant pis si on me dit que c'est de la folie - a partir d'aujourd'hui, je veux une autre vie!
Et tant pis si on me dit que c'est une hérésie - pour moi, la vraie vie, c'est celle que l'on choisit!
Diriad jest offline