Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2008, 22:10   #25
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Niles Elmwood Zobacz post
Adr, zgadzam się ze wszystkim o czym napisałeś. Myślę, że póki co miejscem odpowiednim na takie tematy byłby dział "Rozmowy ogólne na temat RPG". Elementem kluczowym forum jest PBF, więc mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości powstanie specjalny dział traktujący od podszewki o tej tematyce. Pisanie z kolei jest podstawą gry przez forum, także nie jest możliwe zupełne rozdzielenie tych zagadnień. Mam nadzieję, że Warsztaty Pisarskie pospołu z Warsztatami MG i Gracza, artykułami i tematami o pbf, etc doczekają się w przyszłości swojego wydzielonego miejsca na LI.
Muszę przyznać, że myślę bardzo podobnie. Gdzieś już było postulowane przebudowanie działu pomocnika. Opracowanie tych kilku kwestii z pewnością pomogłoby w uporządkowaniu wiedzy i punktem wyjścia do skonstruowania jeszcze lepszego pomocnika.

Do głowy przychodzą mi coraz nowe pomysły. Jednym z nich jest rozebranie jednej istniejącej sesji od "podszewki". Ale szczegóły musiałbym omówić z zainteresowanymi osobami. Interesują mnie również zagadnienia dotyczące stricte pisania i pewnych elementów językoznawstwa.

Jasne jest, że jedna osoba nie poradzi sobie z tym wszystkim o czym pisałem w poprzednim poście. Wg mnie potrzeba właśnie współpracy kilku doświadczonych MGów i Graczy oraz 2-3 osób które zajmowałyby się uporządkowaniem i koordynacją projektu.
 
Adr jest offline