Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2008, 08:54   #29
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Wszystko już postanowione, karty odsłonięte, akta zamknięte.
Do sesji postanawiam przyjąć następujące osoby:
- Niles Elmwood
- Mira
- R. Ocelot
- Lavina
- Makuleke

Jak zapewne niektórzy już zauważyli, przyjąłem jedną osobę więcej. Wynika to z faktu ubarwienia rozgrywki. Starałem się dobrać wyjątkowo niezgraną drużynę i czegoś mi brakowało, więc przyjąłem piątą osobę (nie sugerujcie się tym, że Makuleke jest ostatni na liście).
Wybór był trudny i pomimo dobrych kart, zwyciężyło zróżnicowanie wśród postaci oraz ich charakterystyka.

Jeśli ktoś ma pytania typu "co było nie tak z moją kp", od razu informuję, że nic nie było nie tak, bo bym o tym informował na pw lub gg.

Powodzenia na sesji. Na razie zachęcam do odwiedzenia tematu-komentarzy, sama sesja powstanie na pewno w następnym tygodniu, jednak nie wiem dokładnie, kiedy, gdyż trudno jest mi określić, kiedy dokładnie będę miał czas, by napisać wstęp.
http://lastinn.info/komentarze-do-se...tml#post177723
 
Avdima jest offline