Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-12-2008, 13:54   #58
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Ja poważnie myślę o Age of Conan. Podobno najlepszy MMO po WoW-ie, z tego co się orientowałem maksymalnie zbugowane było ale co tydzień wydają nowe patche i łatki, wydają też darmowe dodatki takie jak np nowe instancje. Pełna polska wersja ma się ukazać 15 stycznia.. i uwaga edycja kolekcjonerska ma kosztować 129 zł a można znaleźć oferty w sklepach internetowych za 99 zł! Najlepszy jednak jest abonament, pierwszy miesiąc oczywiście gratis każdy następny 29,90 jednak jeśli opłaci się 3 miechy z góry wychodzi 19,90 zł za miesiąc. Niecałe 20 zł za granie w dobre MMO p2p? Ciężko uwierzyć a jednak. Polecam zapoznanie się z oficjalnym forum gry, czytanie opinii graczy oraz listy zmian w którą idzie Conan. Póki co przyglądam się tej grze z ciekawością.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem