Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2006, 19:34   #12
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
I tym samym mam już osoby z których mogę wybrać graczy. Jak widać zgłosiło się trochę osób. Oto one:

Redone
Templarius
inwyt
diabolique
ghalebor
Kamel
toman5on


Daje to 7 chętnych, a sesja była na 4. Ostatecznie zwiększam limit do 5 osób, ale to oznacza, że dwie osoby niestety nie zagrają w tej przygodzie. Zawsze w takich wypadkach mówię niestety, bowiem szkoda mi graczy. Ale będzie jeszcze niejedna przygoda i wtedy będzie można spróbować. O wynikach wyborów poinformuję wkrótce. Na razie czekam na postacie od tych, od których jeszcze nic nie mam. Teraz to będzie się liczyć, zatem przyłóżcie się.
Na 100% zagra Redone gdyż posiada 2 yaroty i jako jedyna z takim bagażem wchodzi bez eliminacji. Pozostałe osoby będą musiały poczekać z werdyktem.
I jeszcze jedna uwaga - jeśli nie macie nic na PW ani na forum odnośnie przygody, oznacza że prace trwają. Nie ma powodów do niepokoju. W razie jakichkolwiek niejasności i tak bym wysłał PW do kogoś. I niepokójcie mnie na PW gdybyście mieli jakieś uwagi. Już za niedługo wyniki. Wszelkie zgłoszenia po tym moim wystąpieniu nie będą brane pod uwagę.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline